Grafika przedstawiająca sportowców wyróżnionych w plebiscycie.

10 kwietnia równo o godzinie 12:00 zakończyło się głosowanie w kolejnej już edycji plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera oraz Klub 2020 roku wg. czytelników "Gazety Iławskiej"

Sportowa zabawa (bo tak określają ją organizatorzy) trwała od 3 lutego. W gronie kandydatów, na których można było oddawać sms-owe głosy znalazło się 105 sportowców, 48 trenerów i 39 klubów. w tym szerokim gronie nominowanych znalazły się miejsca na podium dla suskiej sceny sportowej/

W kategorii Trener Roku 2 miejsce zajął Jakub Wierzchowski z AP Młode Talenty Unia Susz. Na 3 miejscu udział w plebiscycie zakończył Andrzej Szysler, trener lekkiej atletyki w CSiR Susz).

W kategorii Klub Roku na drugim miejscu zameldowały się Siatkary 30+. 3 miejsce przypadło w udziale Epidemii Cyklozy MTB Susz. Na 4 miejscu znalazła się natomiast sekcja biegaczy "Rozbiegany Susz".

Wśród najlepszych sportowców Mateusz LeńskiKS Piechotka team uplasował się na 4 pozycji. Dawid Ciepłuch z tego samego klubu zajął miejsce 6.

Gala podsumowująca plebiscyt odbędzie się jak pozwolą na to warunki epidemiologiczne. Jedno jest pewne - odbędzie się ponownie w hotelu Port 110 w Iławie

Pełne wyniki plebiscytu na stronie internetowej organizatora:

Plebiscyt Gazety Iławskiej na sportowca, trenera oraz klub 2020 roku - Pełne wyniki