Harmonogram zajęć organizowanych w CSiR Susz w sezonie 2023/24.
godziny | rodzaj zajęć | lokalizacja | osoba prowadząca |
PONIEDZIAŁEK | |||
15:15 - 16:30 | AP Młode Talenty / ORLIK |
hala (3 pola) |
J. Wierzchowski |
16:30 - 17:45 | AP Młode Talenty / MŁODZIK D1/D2 |
hala (3 pola) |
W.Wójtowicz / K.Furmański |
18:00 - 19:45 | AP Młode Talenty / TRAMPKARZ |
hala (3 pola) |
K.Furmański |
18:15 - 19:45 | AP Młode Talenty / ŻAK |
hala (3 pola) |
N.Podliński |
19:45 - 21:45 | rezerwacja |
hala (1 pole) |
|
20:00 - 21:30 | Crossfit Team Susz |
hala (1 pole) |
M.Augustyniak |
20:00 - 21:30 | Rozbiegany Susz |
hala (1 pole) |
S.Jurkiewicz |
17:00 | Kickboxing - KS Piechotka Team / gr. początkująca |
sala 104 (I piętro) |
M.Leński / J.Piechotka |
18:00 | Kickboxing - KS Piechotka Team / gr. średniozaawansowana, zaawansowana |
sala 104 (I piętro) |
M.Leński / J.Piechotka |
19:00 - 20:00 | Zdrowy Kręgosłup |
sala 115 (I piętro) |
E.Laskowska |
WTOREK | |||
16:00 - 16:50 | Lekkoatletyka KIDS |
hala (1 pole) |
A.Szysler |
17:00 - 18:30 | Lekkoatletyka (klasy IV-VIII SP i SPP) |
hala (1 pole) |
A.Szysler |
17:00 - 19:00 | Tenis stołowy |
hala (1 pole) |
A.Szczegielniak |
18:00 - 20:00 | Siatkówka |
hala (1 pole) |
D.Szczepański |
18:30 - 20:00 |
Hard Ride MTB Susz |
siłownia
|
A.Trzciałkowski / P.Maziński |
19:00 - 21:00 | rezerwacja |
hala (1 pole) |
|
19:00 - 21:00 | rezerwacja |
hala (1 pole) |
|
20:00 - 21:45 | Koszykówka |
hala (1 pole) |
C.Sacharczuk / K.Byszewski |
17:00 - 18:20 | Hard Ride MTB Susz |
sala 115 (I piętro) |
A.Trzciałkowski / P.Maziński |
18:30 - 19:30 | Zajęcia fitness |
sala 115 (I piętro) |
E.Szalkowska |
ŚRODA | |||
15:15 - 16:30 | AP Młode Talenty / ORLIK |
hala (3 pola) |
J.Wierzchowski |
16:30 - 17:45 | AP Młode Talenty / MŁODZIK D1/D2 |
hala (3 pola) |
W.Wójtowicz / K.Furmański |
18:00 - 19:45 | AP Młode Talenty / TRAMPKARZ |
hala (3 pola) |
K.Furmański |
18:15 - 19:45 | AP Młode Talenty / ŻAK |
hala (3 pola) |
N.Podliński |
20:00 - 21:30 | rezerwacja |
hala (1 pole) |
|
19:00 - 20:00 | Zdrowy Kręgosłup |
sala 115 (I piętro) |
E.Laskowska |
CZWARTEK | |||
16:10 - 17:10 | AP Młode Talenty / SKRZAT |
hala (3 pola) |
P.Giblewski |
17:20 - 18:20 | AP Młode Talenty / ŻAK MŁODSZY |
hala (1 pole) |
P.Giblewski |
17:00 - 18:30 | Lekkoatletyka |
hala (1 pole) |
A.Szysler |
17:00 - 19:00 | Hard Ride MTB Susz |
hala (1 pole) |
A.Trzciałkowski / P.Maziński |
19:00 - 20:00 | Hard Ride MTB Susz |
siłownia
|
A.Trzciałkowski / P.Maziński |
19:00 - 20:30 | Rozbiegany Susz |
hala (1 pole) |
S.Jurkiewicz |
19:00 - 21:00 | Crossfit Team Susz |
hala (1 pole) |
M.Augustyniak |
19:00 - 21:00 | Koszykówka |
hala (1 pole) |
C.Sacharczuk / K.Byszewski |
17:00 | Kickboxing - KS Piechotka Team / gr. początkująca |
sala 104 (I piętro) |
M.Leński / J.Piechotka |
18:00 | Kickboxing - KS Piechotka Team / gr. średniozaawansowana, zaawansowana |
sala 104 (I piętro) |
M.Leński / J.Piechotka |
18:30 - 19:30 | Zajęcia fitness |
sala 115 (I piętro) |
E.Szalkowska |
PIĄTEK | |||
17:00 - 18:30 | Lekkoatletyka |
hala (1 pole) |
A.Szysler |
17:00 - 19:00 | Tenis stołowy |
hala (1 pole) |
A.Szczegielniak |
18:00 - 20:00 | Siatkówka |
hala (1 pole) |
D.Szczepański |
18:30 - 20:00 | Siatkówka |
hala (1 pole) |
D.Wiśniewski |
20:00 - 21:30 | rezerwacja |
hala (3 pola) |
AKTUALIZACJA: 05.12.2023
Wejście na zajęcia zlokalizowane na parkiecie głównym hali znajduje się od strony Orlika